Výstava + Bonitace NO 2019

Datum konání výstavy: 21.9.2019, rozhodčí: Vítězslav Fiala

Datum konání bonitace: 22.9.2019, figurant: Pavel Soukop

Sponzoři: město Vítkov, Happy dog, krmivopropsy.cz, poháry Garko, Canvit, tesko Kolovrat, truhlářsví Dubový 

Galerie: část 1 , část 2 , část 3 , část 4

 

Výsledky výstavy

Třída dorostu

feny – krátkosrsté

VN1 Zinda z Folinku
(Quarlo vom Fichtenschlag x Cora z Folinku
VN2 Osi Mikeš-Šárikin dvor
(Klaus v.Tronje x Gita Mikeš-Šárikin dvor)
VN3 Aimy od Romže
(Etho Framato Rolau x Zandra Framato Rolau)
VN4  Lana z Lipé Moravia
(Dingo di Casa Mary x Honda z Lipé Moravia)
VN5  Rubica Lonadard
(Artuš Scania Hof x Olli Lonadard)
VN  Debie Bamboocha
(Cassius z Kralické tiskárny x Brita Rovra)

feny – dlouhosrsté

VN1 Deluxe z Kuřimského háje 
(Rodick z Cagova ráje x Limetka z Kuřimského háje)
VN2 Debie z Kuřimského háje 
(Rodick z Cagova ráje x Limetka z Kuřimského háje)

psi – krátkosrstí

VN1 Janek ze Znojemských čas
(Terrino Dlhá Roveň x Barča ze Znojemských čas)
VN2 Uriáš Vitaxis
(Granit Gard Bohemia x Lauraa Vitaxis)
VN3 Garro z Třešňáku 
(Chris z Hané x Elliss Vamoz Bohemia)

psi – dlouhosrstí

VN1 Best Szenberg 
(Derrik vom Trompetersprung x Brooke vom Team Valtenberg)

Třída mladých

feny – krátkosrsté

VT, VD1 Wivien Akia Nawa 
(Yantar z Lintichu x Hera z Lintichu)
VD2 Gracy od Ratibořské cesty
(Xantto Hartis Bohemia x Corny od Ratibořské cesty)
VD3 Astra z Mexického vršku
(Klaus v.Tronje x Roxy Mirtan Bohemia)
VD4 Perlla Lonadard
(Klaus v.Tronje x Olli Lonadard)
VD5 Quina Gard Bohemia
(Granit Gard Bohemia x Jerry Vitaxis)
VD6 Meira Framato Rolau
(Wolf di Casa Nobili x Tracy Framato Rolau)
VD Aura z Mexického vršku
(Klaus v.Tronje x Roxy Mirtan Bohemia)
VD Abigail Mirtan Bohemia
(Kai vom Bierstadter Hof x Verena Mirtan Bohemia)
VD Iberie z Henmonu
(Oskar Szenberg x Ariana Lonadard)
VD Iriska z Henmonu
(Oskar Szenberg x Ariana Lonadard)
VD Freda od Policie České Republiky
(Bart ze Stříbrného kamene x Reda od Policie ČR)
VD Caddy Calimera Moravia
(Barney Helipeky x Airin Mihapa)
VD Ria z Jukasu
(Henrik v.Wolfsheim x Gucci z Jukasu)
VD Bára z Lukasova dvora
(Barney Helipeky x Jessye Hexer)
VD Rixi z Jukasu
(Henrik v.Wolfsheim x Gucci z Jukasu)
VD Railey z Jukasu 
  (Henrik v.Wolfsheim x Gucci z Jukasu)

feny – dlouhosrsté

VT,VD1 Anny Valašský Portáš 
(Gucci Gard Bohemia x Aira Brix Moravia)

psi – krátkosrstí

VT, VD1 Ramos Grand Alger
(Klaus v.Tronje x Moni Gard Alger)
VD2 Rex Gard Bohemia
(Hardy Gard Bohemia x Clea z Doliny otusu)
VD3 Kerry z Lipé Moravia
(Falco z Lipé Moravia x Bella Cohinor)
VD4 Bazi von Grosspriesen
(Hero z Klídkova dvora x Aireen Villi Virta)
VD5 Dago z Kokešova dvora
(Chester z Jukasu x Gina Bomina)
VD Romeo z Jukasu
(Henrik v.Wolfsheim x Gucci z Jukasu)
VD Cermy Fatymona
(Dinoso v.Eisernen Kreuz x Dixa Ja Na Ka)
VD Button z Gargasu
(Hopper vom Brachtpetan x Java vom Weinbergblick)
VD Cruz Fatymona 
(Dinoso v.Eisernen Kreuz x Dixa Ja Na Ka)

psi – dlouhosrstí

VD1,VT Ares Valašský Portáš
(Gucci Gard Bohemia x Aira Brix Moravia)
VD2 Aslan Hic Salta
(Shadow Tobani x Euphoria Hexer)

Třída dospívajících

feny – krátkosrsté

VT, VD1 Rieke Vitaxis
(Fritz v.Oasis x Onta z Agíru Bohemia)
VD2 Lexa z Agíru Bohemia
(Kai v.Bierstadter Hof x Pali z Agíru Bohemia)
VD3 Gotika Blondýnka
(Bosch Blondýnka x Calista od Vaňkovských vodopádů)
VD4 Unika Grey Archibald
(Karo z údolí Úpy x Hifi Mapes)
VD Catava Bohemia Atevy
(Extreme Orex Aykmar x Deissy Ja Na Ka)
D Zeky Moravia Artex 
(Extreme Orex Aykmar x Whiskey Moravia Artex)

feny – dlouhosrsté

VD1 Janka Ulmija 
(Hil Mihapa x Zyra Avax Hof)

psi – krátkosrstí

VT, VD1 Raven z Berounské bašty
(Qvido Vepeden x Qwina z Berounské bašty)
VD2 Uther Grey Archibald
(Karo u údolí Úpy x Hifi Mapes)
VD3 Buzz Molon Labe
(Vrisko Niox x Waxi z Větrného vrchu)
VD4 Barney Molon Labe
(Vrisko Niox x Waxi z Větrného vrchu)
VD5 Udin Archibald
(Karo u údolí Úpy x Hifi Mapes)
VD Gulliwer Mapet
(Blade v.Wolfsprung x Alyscha Anmireto Moravia)
VD Jager z Duhového lesa 
(Extreme Orex Aykmar x Hájy z Duhového lesa)

psi – dlouhosrstí

VD1,VT Paddy Gard Bohemia
(Gucci Gard Bohemia x Clea Gard Bohemia)
VD2 Jaws Ulmija 
(Hil MIhapa x Zyra Avax Hof)

Třída pracovní

feny – krátkosrsté

OV,V1 Xsena Kuver
(Wait vom Haus Tchorz x Elis Kuver)
V2 Victoria Mirtan Bohemia
(Indo Starý samotár x Lucy Liu Mirtan Bohemia)
V3 Hyrra Iluze
(Odin z Folinku x Briana Iluze)
V4 Bella von Cohinor
(Gondor v.Regina Pacis x Xena von Cohinor)
V5 Hetty MI9
(Fram z Agíru Bohemia x Chipsi Vitaxis)
V6 Kymba z Folinku
(Watson vom Fichtenschlag x Xanina vom Fichtenschlag)
V7 Grace z Lipé Moravia
(Pepe v.Kuckuckland x Yris z Lipé Moravia)
V8 Palme Hartis Bohemia
(Xantto Hartis Bohemia x Yeny Hartis Bohemia)
V Oxana z Folinku
(Klaus v.Tronje x Cora z Folinku)
V Orina II. Z Jirkova dvora
(Zako Max z Jirkova dvora x Kara z Jirkova dvora)
V Lassty z Jirkova dvora
(Zako Max z Jirkova dvora x Sura z Jirkova dvora)
Koty Jipo-Me
(Zako Max z Jirkova dvora x Borka Jipo-Me)
VD Jassie Warpeco
(Harras v.Vogelsberger Südhang x Linda Connan Bohemia)
VD Holly z Danaru
(Lord Ad-Gür x Ziba z Danaru)
VD Beky An-Jur Moravia 
(Yetti ze Stříbrného kamene x Gira Jistr)

feny – dlouhosrsté

OV, V1 Xofie Mirtan Bohemia
(Watson v.Fichtenschlag x Sarah Mirtan Bohemia)
V2 Annabella Maserau 
(Omar Maserau x Norra Maserau)

psi – krátkosrstí

OV,V1 Watson v.Fichtenschlag
(Yoker v.Pendler x Tzara v.Fichtenschlag
V2 Wait v.Haus Tchorz
(Saabat v.Aurelius x Warrinka v.Haus Tchorz)
V3 Hakim z Agíru Bohemia
(Cronos del Seprio x Kauli z Agíru Bohemia)
V4 Landro Perunius Bohemia
(Lucka v.Buchenland x Haidy Perunius Bohemia)
V5 Zak Gard Bohemia
(Djambo v.Fichtenschlag x Freja Vitaxis)
V Valak de Interbarbarossa
(Optimus v.Pendler x Isadora DuVal D´Anzin)
V Unkas od Romže
(Emmo Framato Rolau x Ira od Romže)
V Kuky Mikeš-Šárikin dvor
(Klaus v.Tronje x Gita Mikeš-Šárikin dvor)
VD Jaggo Leryka
(Eros v.Tapferen Krieger x Arwen Leryka)
VD Iago di Val Sant´Anna 
(Symon di Casa Massarelli x Quantas di Val Sant´Anna)

psi – dlouhosrstí

OV, V1 Kasim Ro-Kop Bohemia 
(Klaus v.Tronje x Aga v.d.Wannsee)

Třída veteránů

feny – krátkosrsté

V1 Olli Lonadard 
(Quirin Brunnenstrasse x Dea Lonadard)

feny – dlouhosrsté

V1 Brixie Sáryn ráj 
(Eros z Agíru Bohemia x Sára z Javů)

psi – krátkosrstí

V1 Yukon Starý Samotár 
(Drug vom Zellwaldrand x Bakai Bator Quinnie)

 

Nejlepší fena výstavy: Xsena Kuver

Nejlepší pes výstavy: Watson vom Fichtenschlag

Oblastní vítěz výstavy: Watson vom Fichtenschlag

 

Výsledky bonitace

Přebonitace – psi

Berry z Mirkova chovu Ballack von der Bruckneralle D 1.tř. 5JX1/N
Merry z Agíru Bohemia

Nová bonitace – psi

Timur Lonadard Arex v.Panoniansee N 1.tř. 5JX1/P
Trinita z Henmonu
Kasim Ro-Kop Bohemia Klaus von Tronje N 1.tř. 5JZX1/P
Aga v.Wannsee
Jaggo Leryka Eros vom Tapfen Kriegen N 1.tř. 5VQ1/P
Arwen Leryka
Crack z Vlčkova sadu Ax Rebelling N 1.tř. 5JVQ1/P
Yasia z Kuřimského háje
Fajo Kemi-chov Cadet Blendy N 1.tř. 5V1/P
Uganda v.d.Maineiche
Scott v.Leithawald Willy v.Kuckuckland N 2.tř. 7JX1/P
Xana v.Leithawald

Nová bonitace – feny

Lassty z Jirkova dvora Zako Max z Jirkova dvora D 1.tř. 5JQV1/P
Sura z Jirkova Dvora
Pickwick Hexer Kenn Jipo-Me D 1.tř. 5VQ1/P
Laatoyee Hexer
Aria Fatymona Chester z Jukasu D 1.tř. 5VQ1/P
Quick ze Stříbrného kamene
Orina II. Z Jirkova dvora Zako Max z Jirkova dvora D 1.tř. 5JQV1/P
Kara z Jirkova dvora
Annabella Maserau Omar Maserau D 1.tř. 5JZX1/P
Norra Maserau
Koty Jipo-Me Zako Max z Jirkova dvora D 1.tř. 5JQV1/P
Borka Jipo-Me
Heilly z Labského přívozu Moody z Jirkova dvora D 1.tř. 5JQV1/P
Bela z Hudákovy zahrady
Holly z Danaru Lied Ad-Gür D 1.tř. 5V1/P
Ziba z Danaru
Dada z Jirkova dvora Jago Jipo-Me D 1.tř. 5JQV1/P
Lea z Jirkova dvora
Hetty MI9 Fram z Agíru Bohemia D 1.tř. 5JX1/P
Chipsi Vitaxis
Grace z Lipé Moravia Pepe v.Kuckuckland D 1.tř. 5JX1/P
Yris z Lipé Moravia
Killa z Danaru Barney Helipeky D 1.tř. 5V1/P
Mystery z Jukasu
Malta vom Bierstadter Hof Marlo von Baccara kontrolovaný chov
Sabrina vom Bierstadter Hof
Jassie Warpeco Harras v.Vogelsberger Südhang D 1.tř. 5Y1/P
Linda Connan Bohemia