Obranář – 5. ročník

Datum konání: 2.6.2018 

Rozhodčí: Josef Surovec (NZŘ), Vladimír Foltýnek (Puppy show + ringo)

Figuranti: Petr Gotzmann, Karel Šištík

Sponzoři: Bauer poháry, krmivopropsy.cz, město Vítkov, poháry Garko, Gappay

Výsledková listina

ZZO

1.místo Nikola Janotková Megie Bernský salašnický pes 53 bodů
2.místo Hana Kuncová Arwen Un Dómiel Modrý Iris dlouh.kólie 51 bodů
3.místo Markéta Weissmannová Aron chodský pes 48 bodů
4.místo Helena Pustková Agáta z Wolfdorfu Výmarský Ohař 45 bodů
5.místo Martina Zrůcká Cellene Isabel Draklafea BŠO 42 bodů
6.místo Jan Ontkóc Ron staford 40 bodů
7.-8.místo Lukáš Šťastný mladežník Lery NO 39 bodů
7.-8.místo Jiří Hubáček Agíra Leon Moravia leonberger 39 bodů
9-11.místo Adam Vincker mladežník Nick Riwal Hof NO DIS
9-11.místo Lucie Štastná Cipísek Balmoral Moravia KKCHS DIS
9-11.místo Michaela Horváthová Falcao mix DIS

ZZO1

1.místo Helena Szöcsová Artie Black Beauty Berlinetta AUO 97 bodů
2.místo Kristýna Pavlištíková ml. Sherry BOC 94 bodů
3.místo Michaela Hotváthová Bruno mix 91 bodů
4.místo Eliška Gardašová ml. Austin AUO 90 bodů
5.místo Klára Bradáčová ml. Babu border teriér 67 bodů

ZM

1.místo Jitka Krumpolcová Nassey Star z Ranče Montara bílý švýcarský ovčák
2.místo Šárka Žišková Dream ze Širé Pláně NO zaplaceno
3.místo Beáta Žampachová Anita Komiteja BOM
4.místo Lucie Ludvíková Berry NO
5.místo Eva Konečná Vin Diesel Ambassador Sun SBT zaplaceno

ZVV1

1.místo Zdeněk Lederer Viny Vikar NO zaplaceno
2.místo Lucie Nováková Shadow Tobani NO
3.místo Zuzana Péčková Centaurus Fidelis et Fortis chodský pes zaplaceno
4.místo Jana Malá Samo Black Chabet NO
5.místo Kateřina Pěluchová Giuseppe Galletti Wapini von Folge HO zaplaceno

Puppy show

1.místo Michal Gardaš Zaira Extra Temperament BOM 53/41=94 bodů
2.místo Naďa Kramolišová Dexxi z Hückelovy vily BOM 56/34=90 bodů
3.místo Vlasta Galisová Agnes Badaluhami chodksý pes 47/40=87 bodů
4.místo Jana Martínková Asco NO 46/25= 71 bodů
5.místo Tomáš Gebauer Jupi Diavolocane BŠO 55/15= 70 bodů
6.místo Nikol Szöcsová Colette Aussieland AUO 50/11=61 bodů
7.místo Kateřina Řepišťáková Filuta ze Šenovského slivníku knírač malý 41/5=46 bodů