Obranář – 3. ročník

Datum konání: 22. květen 2016 

Rozhodčí: Jan Strach

Figuranti: Petr Gotzmann, Karel Šištík – ringo

Sponzoři: krmivo-pro-psy.com, 12tlapek.cz, město Vítkov – hl.sponzor, FITMIN – hl.sponzor, krmeni.cz, Purina, stavebniny Jan Lhotský

Výsledková listina

ZZO

1.místo Helena Scöcsová Limited Edition … AUO Krnov 55 bodů
2.místo Jaroslav Fojt Sid Ilruka NO 54 bodů (los)
3.místo Miroslav Ficek Argo Moravia Mailen ruský pes ZKO Opava 54 bodů (los)
4.místo Naděžda Pavlosková Balthazar Blodýnka NO 51 bodů
5.místo Šárka Lipowská Kessy NO 47 bodů (los)
6.místo Daniel Šídlo Meggy Leona Ginjan Boxer 47 bodů (los)
7.místo Lukáš Mitura Thea Merlucius 45 bodů
8.místo Václav Kříž Jerry JRT KSK Vítkov 44 bodů
9.místo Antonín Jakubík Buff Cane corso KSK Vítkov 41 bodů
10.místo Kateřina Bojanovská Tara Bri-Jack NO KK Hvězda Šternberk 37 bodů
11.-12.místo Jana Pravdová Amanda Malano NO
ZKO Opava
DIS
11.-12.místo Jana Pospíšilová Rose ČSV DIS

ZM

1.místo Lucie Pavlištíková Jamaica Hexer NO ZKO Valašské Meziříčí 49/44 – 93 bodů
2.místo Michaela Martínková Aggy Daisynina Dvora NO KSK Vítkov 39/50 = 89 bodů
3.místo Lukáš Ambroz NO KK Hvězda Šternberk 43/33 = 86 bodů

ZZO1

1.místo Lucie Pavlištíková Sherry BOC ZKO Valašské Meziříčí 95 bodů
2.místo Martina Kubálková Dreamy Eyes Daffodil Yeollow staford 93 bodů
3.místo Helena Szöcsová Artie Black Beauty Berlinetta AUO Krnov 90 bodů
4.místo Kateřina Pěluchová GuiseppeGalleti Wapini von Folge HO Hvězda Šternberk 88 bodů
5.místo Erik Ontkóc Assko Daisynina Dvora NO KSK Vítkov 77 bodů
6.místo Jan Ontkóc Ron staford KSK Vítkov 55 bodů

ZVV1

1.místo Miloš Bojanovský Ebybojs Hexer NO KK Hvězda Šternberk 90/76 = 166 bodů
2.místo Libor Hadáš Emi z Koláčkova Dvora AUO 92/73 = 165 bodů
3.místo Hana Kubáková Dixi z Jukasu NO KSK Vítkov 84/54 = 138 bodů

ZVV2

1.místo Kristýna Šmídová Erin mix Slezská Ostrava 83/86 =169 bodů
2.místo Michaela Martínková Bellis Daisynina Dvora NO KSK Vítkov 73/79 =152 bodů
3.místo Eva Mrkvičková Marley NO Slezská Ostrava 87/51 = 138 bodů

Puppy show – Petr Gotzmann

1.místo Michaela Martínková Koffi Bohemia Jites NO KSK Vítkov 99 bodů
2.místo Kateřina Řepišťáková Roky Dlouhý dům KV KSK Vítkov 98 bodů
3.místo Jaroslav Ficek Dan NO ZKO Opava 93 bodů
4.místo Martin Pravda Corra pitbulter. ZKO Opava 89 bodů
5.místo Radka Křížová Frony NO KSK Vítkov 88 bodů
6.místo Markéta Weissmannová Aron chod.p. 79 bodů
7.místo Milena Ševečková Attack to your heard … BOC 70 bodů

SPECIÁL

1.místo Petr Gotzmann Argo Poldarom NO SZKČ Ostrava 196 bodů
2.místo Jana Koptíková Cyrus F1 SKP Ostrava 189 bodů
3.místo Pavla Gorčaková Kajetan z Hückelovy vily BOM 181 bodů
4.místo Michaela Martínková Channy Majorův Háj NO KSK Vítkov 167 bodů