Výstava NO 2017

Datum konání: 1.10.2017 

Rozhodčí: Vítězslav Fiala (CZ)

Sponzoři: Farmina, krmivopropsy.cz, město Vítkov, truhlářství Dubový

Foto: https://ovcouni.rajce.idnes.cz/OS_NO_Vitkov_1.10.2017/, https://ozbornek.rajce.idnes.cz/Vystava_Vitkov-Klokocov/

Výsledky: 

Třída dorostu

feny krátkosrsté

VN1 Justýna Iluze
(Briana Iluze x Klaus von Tronje)
VN2 Flér Ulmija
(Yuca Mihapa x Hugh vom Eichenplatz)
VN3 Dixie Kanepro
(Urssi za Gargamellu x Kayman z Agíru Bohemia)
VN4 Qvina Suché Lazce
(Hekra Suché Lazce x Klaus von Tronje)

feny dlouhosrsté

VN1 Floie Gard Bohemia
(Arsi Gard Bohemia x Hung vom Eichenplatz)
VN2 Indy Mir-Jar
(Betty Mihapa x Mark vom Pendler)
VN3 Fialka z Henmonu
(Yvanka Lonadard x Dix Best of the Gods)

psi krátkosrstí

VN1 Herro ze Znojemských čas
(Barča ze Znojemských čas x Dux del Magio)
VN2 Flaet Gard Bohemia
(Arsi Gard Bohemia x High vom Eichenplatz)
VN3 Artaban Diamond Deluxe
(Lenny ze Zelené Úžlabiny x Tim Mihapa)
N Elbrus Bohemia Ander
(Bona Bohemia Ander x Charlie z Údolí Úpy)

psi dlouhosrstí

VN1 Kasim Ro-Kop Bohemia
(Aga v.d.Wannsee x Klaus von Tronje)
VN2 Forint z Henmonu
(Yvanka Lonadard x Dix Best of the Gods)

Třída mladých

feny krátkosrsté

VD1, VT Carly z Agíru Bohemia
(Merri z Agíru Bohemia x Freddi v.Modithor)
VD2 Ingrid od Policie České Republiky
(Ebony od Policie České Republiky x Vrisko Niox)
VD3 Chanel z Duhového Lesa
(Eny z Duhového Lesa x Gass vom Weinberglick)
VD4 Abraxas Seahawk
(Hopsinka Anrebri x Pike del Lupo Nero)
VD Arizona Texas Datema
(Brixie z Gakaru x Cato z Rexovy Ohrady)
VD Qissrose ze Slovanského Domu
(Inna ze Slovanského domu x Zorro von der Mohnwiese)
VD Dora vom Königsberger hof
(Joy vom Dunklen Zwinger x Black-Jack von der Teufelskehle)
VD Paloma Opavia Hof
(Tiana Opavia Hof x Harras v.Vogelsberger Südhang)
VD Jersey Jistr
(Finta Jistr x Vrisko Niox)
VD Andy Datema
(Brixie z Gakaru x Cato z Rexovy Ohrady)

feny dlouhosrsté

VD1, VT Nessy Hartis Bohemia
(Worry Hartis Bohemia x Whillo vom Klostermoor)
VD2 Merry Zelené Terasy
(Meggie Aj-Pe Bohemia x Choral Chaky Fabare Bohemia)

psi krátkosrstí

VD1, VT Quarlo vom Fichtenschlag
(Tzara vom Fichtenschlag x Quoran d´ Ulmental)
VD2 Nelson vom Haus Tchorz
(Diva vom Waldfurter-Wald x Willy vom Kuckucksland)
VD3 Orex Vitaxis
(Onta z Agíru Bohemia x Cronos del Seprio)
VD4 Jambo Danbero
(Fuji ze Stříbrného kamene x Bad z Karpatského Dvora)
VD Odin Hexer
(Jezabel Hexer x Hess Skočická Samota)
VD Chester z Duhového lesa
(Eny z Duhového lesa x Gass vom Weinbergblick)
VD Cerbeus Broval
(Assie Haydycan x Cato z Rexovy Ohrady)
VD Attyro Datema
(Brixie z Gakaru x Cato z Rexovy Ohrady)
VD Ceasar z Kokešova Dvora
(Gina Bomina x Gass vom Weinbergblick)
VD Perseus Ad-Gür
(Hellen Ad-Gür x Henrik vom Wolfsheim)
VD Satoris Uno
(Satoris Eischa x Lennox vom Fern-Tal)

psi dlouhosrstí

VD1,VT Gass ze Znojemských čas
(Barča ze Znojemských čas x Pepe von Leithawald)

Třída dospívající

feny krátkosrsté

VD1,VT Niwa von Bierstadter Hof
(Shakira von Bierstadter Hof x Xentos v.d. Wilhelmswarte)
VD2 Icca z Folinku
(Sendy z Folinku x Finn von der Piste Trophe)
VD3 Ira z Lomnického Údolí
(Erika z Lomnického Údolí x Vrisko Niox)
VD4 Arka od Policie České Republiky
(Qaia od Policie České Republiky x Jokas z Jirkova Dvora)
VD5 Draga z Danaru
(Xena z Danaru x Coudy z Údolí Úpy)
VD6 Mystery z Jukasu
(Gucci z Jukasu x Kent v.d. Wolfskralle)

psi krátkosrstí

VD1,VT Zak Gard Bohemia
(Freja Vitaxis x Djambo vom Figtenschlag)
VD2 Cato Poldarom
(Napi Apanta Rei x Gold Aritar Bastet)
VD3 Marcus z Jukasu
(Gucci z Jukasu x Kent v.d. Wolfskralle)
VD4 Lexus z Jukasu
(Elysha z Jukasu x Henrik vom Wolfsheim)
VD5 Oreo Galán Nalag
(Sorbona Galán Nalag x Extreme Orex Aykmar)

Třída pracovní

feny krátkosrsté

V1, OV Urssi z Gargamellu
(Chakira z Gargamellu x Ferrari v. Agilolfinger)
V2 Gamba Mihapa
(Quenn Mihapa x Omen vom Radhaus)
V3 Raissa Perazma
(Clarisa Perazma x Vadim v. Aurelius)
V4 Cheer Danbero
(Fuji ze Stříbrného kamene x Lexus Amacord)
VD1 Daddy z Jirkova Dvora
(Lea z Jirkova Dvora x Jago Jipo-Me)
VD2 Dája Lili Hnědoočko
(Xamara Vitaxis x Coudy z Údolí Úpy)
VD Camelie od Janice
(Anaja od Janice x Rosso Vikar)
VD Kony Bzenecká Lipka
(Lotra Venušina sopka x Sharon Favory Cross)
VD Jamaica Hexer
(Mendy ze Stříbrného kamene x Norbert Aritar Bastet)
VD Freedom Ja Na Ka
(Bora Excalibur Europa x Xerro v. Haus Pixner)
VD Kika Wroni Kat
(Hari Wroni Kat x Xantor Eqidius)

feny dlouhosrsté

V1, OV Tara Bri-Jack
(Odeta Bri-Jack x Winner Ornis-Bohemia)

psi krátkosrstí

V1, OV Kai vom Bierstadter hof
(Karima v. Bierstadter hof x Willy v. Kuckucksland)
V2 Wait vom Haus Tchorz
(Warrinka vom Haus Tchorz x Saabat vom Aurelius)
V3 Garret Gard Bohemia
(Honey Hispańskie Srebro x Quoran d´Ulmental)
V4 Gao z Jirkova Dvora
(Emina z Jirkova Dvora x Kenn Jipo-Me)
V5 Armani Ja Ve Jesenia
(Kesy z Františkovy zahrady x Vrisko Niox)
V6 Sid Ilruka
(Wega Framato Rolau x Hanno Bolifari)
VD1 Wow Vikar
(Darkness Vikar x Jaro Ja-He)
D Carl Enymo Bohemia
(Cory z Podbrdského kraje x Taxi Vikar)

psi dlouhosrstí

V1,OV Gucci Gard Bohemia
(Honey Hispańskie Srebro x Quoran d´Ulmental)