Výstava + Bonitace NO 2018

Datum konání: 23.9.2018

Sponzoři: město Vítkov, krmivopropsy.cz, poháry Garko, Tesco Kolovrat, Jan Martínek – OMV, autodoprava Štěpán Hutník, IK-Oil, Jiřina Šindelářová, Farmina, Gappay, Platinum

Rozhodčí výstava + bonitace: Vítězslav Fiala 

Figurant: David Polzer

 

 

Výsledky výstavy

Třída dorostu

psi krátkosrstí

VN1 Reno z Folinku
(Klaus v.Tronje x Ava z Folinku)
VN2 Risco z Folinku
(Klaus v.Tronje x Ava z Folinku)
VN3 Zorbo Kuver 
(Chico v.Rumbachtal x Carmen v.d.Wannsee)
VN Hakim z Dobřečovské školy
(Caro v.Schörner´s Schmiede x Conni z Dobřečovské školy)

psi dlouhosrstí

VN1 Jury Ulmija
(Hil Mihapa x Zyra Avax Hof)

feny krátkosrsté

VN1 Katy Pery Mir-Jar
(Hung v. Eichenplatz x Cora Mir-Jar)
VN2 Rieke Vitaxis
(Frit zvon Oasis x Onta z Agíra Bohemia)
VN3 Kiwi Mir-Jar 
(Hung v.Eichenplatz x Cora Mir-Jar)
VN4 Vaxi Suché Lazce
(Falco z Lipé Moravia x Farra Suché lazce)
VN5 Kona Mir-Jar
(Hung v.Eichenplatz x Cora Mir-Jar)
VN Malli Gard Bohemia
(Watson vom Fichtenschlag x Clea z Doliny Lotosu)
VN Ulla z Folinku
(Goran vom Bierstadter Hof x Cora z Folinku)

feny dlouhosrsté

VN1 Janka Ulmija 
(Hil Mihapa x Zyra Avax Hof)
VN2 Luky from Georgeland 
(Klas v.Tronje x Heidy from Georgeland)
VN3 Lara from Georgeland
(Klaus v.Tronje x Heudy from Georgeland)

Třída mladých

psi krátkosrstí

VT, VD1 Hakim z Agíru Bohemia
(Cronos del Seprio x Kauli z Agíru Bohemia)
VD2 Unkas od Romže 
(Emmo Framato Rolau x Ira od Romže)
VD3 Sagar Suché Lazce 
(Klaus v.Tronje x Cessy Suché Lazce)
VD4 Ikar Ulmija 
(Kranichzug Oscar x Cimba Mihapa)
VD Barley Fatymona 
(Joseph Anrebri x Dixa Ja Na Ka)
VD Adar Srdce Vlka 
(Ir z Malebných Hvozdů x Niki Birnejan)
VD Natcho z Trojmezí 
(Qvido Vepeden x Bessi z Trojmezí)
VD Zek Da-Kr 
(Frodo Jibule x Holly Da-Kr)

psi dlouhosrstí

VT,VD1 Kasim Ro-Kop Bohemia
(Klaus v.Tronje x Aga v.d.Wannsee)

feny krátkosrsté

VT, VD1 Xsena Kuver
(Wait vom Haus Tchorz x Elis Kuver)
VD2 Joda Framato Rolau 
(Mark vom Pendler x Erna Framato Rolau)
VD3 Xanny Bri-Jack 
(Xanto Hartis Bohemia x Quirien Bri-Jack)
VD4 Hesy Bestia Rapax 
(Vinty Sherak x Xirra Hartis Bohemia)
VD5 Berisa Fatymona 
(Joseph Anrebri x Dixa Ja Na Ka)
VD Yess od Policie České Republiky 
(Gold Aritar Bastet x Prixa od Policie České Republiky)
VD Arka Fihrak 
(Aron Holli ze Suché x Kess z Ivančiny zahrady)
VD Heidy Moravia Go-Ha 
(Cato z Rexovy ohrady x Timea Suché Lazce)
VD Wiky od Policie České Republiky 
(Attila ze Stříbrného Kamene x Virma od Policie České Republiky)
VD Axa z Lukasova Dvora 
(Bart ze Stříbrného kamene x Jessye Hexer)
VD Xantypa ze Stříbrného kamene
(Xanuk v.Garuen Star x Fleur ze Stříbrného kamene)
VD Crazy Daria Reda 
(Coudy z Údolí Úpy x E-Mija Alanex)
VD Prim Šťastěna 
(Fox Čarovná lampa x Kaťa Šťastena)
VD Inneta z Duhového lesa
(Yetti ze Stříbrného kamene x Eny z Duhového lesa)
VD Roxxy Opavia Hof 
(Illbo Opavia Hof x Nexi Vikar)

Třída dospívajících

psi krátkosrstí

VT, VD1 Gwynet Gard Bohemia 
(Garret Gard Bohemia x Clea z Doliny Lotosu)
VD2  Weedo vom Fichtenschlag 
(Finn von der Piste Trophe x Damina vom Fichtenschlag)
VD3  Dylan Provocativo 
(Qvido Vepeden x Gisele Provocativo)
VD4  Norbo z Hané 
(Bad z Karpatského dvora x Kayra z Hané)

psi dlouhosrstí

VD1 Forint z Henmonu 
(Dix Best of the Gods x Yvanka Lonadard)

feny krátkosrsté

VT, VD1 Qira Suché Lazce 
(Klaus v.Tronje x Hekra Suché lazce)
VD2  Dixie z Agíru Bohemia
(Klaus v.Tronje x Ora z Agíru Bohemia)
VD3  Gwen Gard Bohemia
(Garret Gard Bohemia x Clea z Doliny Lotosu)
VD4  Palme Hartis Bohemia
(Xantto Hartis Bohemia x Yeny Hartis Bohemia)
VD5  Westie Favory Cross 
(Lucipher Galán Nalag x Victoria Favory Cross)
VD  Greisy z Dobřečovské školy
(Ian von der Ransch-Salztalblick x Conni z Dobřečovské školy)
VD  Paris od Policie České Republiky
(Attila ze Stříbrného kamene x Reda od Policie České Republiky)
VD  Xira Venušina Sopka
(Aron Holli ze Suché x Rula Venušina Sopka)
VD  Korina Filko Moravia
(Joseph Anrebri x Fany Filko Moravia)
VD  Eirin z Henmonu 
(Cato z Rexovy ohrady x Campi Snehulienka)
VD Nela Suché lazce
(Extreme Orex Aykmar x Cher Suché Lazce)

Třída pracovní

psi krátkosrstí

OV,V1  Wait vom Haus Tchorz 
(Saabat vom Aurelius x Warrinka vom Haus Tchorz)
V2  Artuš Scania Hof
(Finn von Piste Trophe x Cindy Riwal Hof)
V3 Granit Gard Bohemia
(Quaron d´Ulmental x Honey Hiszpańskie Srebro)
V4  Quarlo vom Fichtenschlag
(Quaron d´Ulmental x Tzara vom Fichtenschlag)
V5  Sid Irluka 
(Hanno Bofilari x Wega Framato Rolau)
V6  Jambo Danbero 
(Bad z Karpatského dvora x Fuji ze Stříbrného kamene)
VD1  Wirus z Leśnej Mgly 
(Mates z Berounské bašty x Dusza z Leśnej Mgly)
VD2  Viky z Třešňáku 
(Ares v.Mühlviertlerdom x Lexi z Třešňáku)
VD3  Ydol z Třešňáku 
(Vrisco Niox x Pink z Třešňáku)

feny krátkosrsté

OV, V1 Nizza vom Bierstadter Hof 
(Shakira vom Bierstadter Hof x Xentos v.d. Wilhelmswarte)
V2  Florida Geodis 
(Mamphis v.d.Solenbrunnen x Athena Geodis)
V3  Cindy Riwal Hof 
(Nino v.Tronje x Tara Riwal Hof)
V4  Xantipa Jihland 
(Xanto Hartis Bohemia x Unique Jihland)
V5  Carly z Agíru Bohemia 
(Freddi v.Modithor x Merri z Agíru Bohemia)
 V6 Ira od Romže
(Dux von Glockenhause x Sofia Moravia Kar-Mir)
V7  Odeta Bri-Jack 
(Yoyo zur Worringer Rheinaue x Fren Hartis Bohemia)
V8  Ira z Folinku 
(Finn von der Piste Trophe x Sendy z Folinku)
 V9 Victoria Mirtan Bohemia
(Indo Starý Samotár y Lucu Liu Mirtan Bohemia)
 V10 Malta vom Bierstadter Hof
(Marlo vom Baccara x Sabrina vom Bierstadter Hof)
Orla Grand Bohemia 
(Wasco Ornis Bohemia x Moni Grand Bohemia)
Olli Lonadard 
(Quirin a.d.Brunnenstrasse x Dea Lonadard)
Heidy from Georgeland 
(Xendos Schreidon x Zaira Redox)
Cooki z Jirkova Dvora 
(Ibon Jipo-Me x Epy z Jirkova dvora)
V Zaphira z Danaru
(Torr Opavia Hof x Rocca z Danaru)
VD1 Feebee Remmah-Moravia
(Arno Ethen x Dakota z Heranovy vily)
VD2 Hessi od Skalických stoparů
(Ares All Proffesore x Rula Venušina Sopka)

feny dlouhosrsté

OV, V1 Nessy Hartis Bohemia 
(Whillo vom klostermoor x Worry Hartis Bohemia)
V2  Dahlia z Henmonu 
(Quirin a.d.Brunnenstrasse x Trinita z Henmonu)

Třída veteránů

psi krátkosrstí

V1  Yukon Starý Samotár 
(Drug vom Zellwaldrand x Bakai Bator Quinnie)
VD1  Rik Grey Archibald
(Woltair Gája Nova x Elsa Warpeco)

feny krátkosrsté

V1  Heda Hartis Bohemia 
(Zamp vom Thermodos x Xera Ornis Bohemia)

feny dlouhosrsté

V1  Clea Gard Bohemia
(Esco Vitaxis x Biggi Gard Bohemia)

 

Nejlepší fena výstavy: Katy Perry Mir-Jar
Nejlepší pes výstavy:
Oblastní vítěz výstavy: Katy Perry Mir-Jar

 

Výsledky bonitace

Přebonitace – psi

Charlie z Údolí Úpy Pike del Lupo Nero D 1.tř. 5JV1/P
Era v. Bonauer Wald
Eiko von der Magie Damjo vom Lepperhof D 1.tř. 5JY1/P
Jazz Birnejan
Sarko z Jirkova dvora Bill Jipo-Me D 1.tř. 5JQV1/P
Tora z Arnultovic
Žako-Max z Jirkova dvora Ox z Jirkova dvora D 1.tř. 5JQV1/P
Lea z Jirkova dvora

Nová bonitace – psi

Yukon z Třešňáku Vrisco Niox N 1.tř 5VQ1/P
Pink z Třešňáku
Wirus z Leśnej Mgly Mates z Berounské bašty N 1.tř 4CY1/P
Dusza z Leśnej Mgly
Viki z Třešňáku Ares v.Mühlviertlerdom N 1.tř. 5V1/P
Lexi z Třešňáku
Ydol z Třešňáku Vrisco Niox N 1.tř. 5VQ1/P
Pink z Třešňáku
Kimmy z Údolí Úpy Taro von Burg Tiersperg N 1.tř. 5V1/N
Jennifer Moravia Artex
Dylan Provocativo Qvido Vepeden N 1.tř. 5Y1/P
Gisele Provocativo

Nová bonitace – feny

Bela Kateniko Qvido Vepeden N 1.tř 5VQ1/P
Twigi Anrebri
Dora Ja Na Ka Kern Galán Nalag N 1.tř. 5V1/P
Bora Excalibur Europa
Atta Fatymona Chester z Jukasu N 1.tř. 5V1/P
Quick ze Stříbrného kamene
Cooki z Jirkova dvora Ibon Jipo-Me N 1.tř. 5JVQ1/P
Epy z Jirkova dvora
Feebee Remmah-Moravia Arno Ethen N 1.tř. 5V1/P
Dakota z Heranovy vily
Nessy Hartis Bohemia Whillo vo Klostermoor N 1.tř. 5JZX1/P
Worry Hartis Bohemia
Kony Bzenecká lipka Sharon Favory Cross N 1.tř. 5CV1/P
Lotra Venušina sopka
Xira Venušina sopka Aron Holli ze Suché N 1.tř. 5VQ1/P
Rula Venušina Sopka
Chanel z Duhového lesa Gass vom Weinbergblick N 1.tř. 5Y1/P
Eny z Duhového lesa