Seznam členů

Blahetová Emílie

– sportovní kynologie 

Argo

německý ovčák

 

Narození 17.2.2019

Dubová Martina

– agility, sportovní kynologie

Oh La La Moravia Campanella

briard

Narození 17.5.2012
Rodiče Messalina Boramo Sole x Espcially for you des Plaines de Brotonne

Quara Mess Alkyra

border collie

Narození 24.6.2019
Rodiče Deana Tora Mei x Bimbo Draco Bohemia

Fialová Andrea

 


Formánková Michaela

 


Frank Pavel

– obedience, agility

Eli

jack russell teriér

Narození 2.11.2015


Galisová Vlasta

– sportovní kynologie, agility

Agnes Badaluhami

chodský pes

Narození 25. 10. 2017
Rodiče Cesar z Pouchova x Baira z Nechyby
Zkoušky BH-VT
Výstavy VN1, nejlepší fena, nejlepší štěně výstavy, V
RTG DKK i DKL 0/0, spon. neg.

Gardašová Eliška

– sportovní kynologie

Austin

Australský ovčák

 


Gašperiková Andrea

 


Gebauer Tomáš

– sportovní kynologie

Jupi Diavolocane

bílý švýcarský ovčák

Narození 7. 10. 2017
Rodiče Flou Diavolocane x Iron De L´Esprit Du Sud
Zkoušky NHAT, ZZO
Výstavy VD, V1 – vítěz třídy mladých, VT, KV, CAC, r.CACIB

Gotzmann Petr

CHS Vítkovské vrchy
– sportovní kynologie, služební kynologie, mondioring
– výcvikář, figurant

Argo Poldarom

německý ovčák

Narození 16.9.2012
Rodiče Napi Apanta Rei x Romko Favory Cross
Zkoušky ZZO, ZOP, ZPU2, BH, AD, StPr3, V (výjezdový pes), H (hlídkový), FPr3, IFH1
Výstavy Velmi nadějný, Velmi Dobrý
Ostatní záznamy Účast na Mistr. služebních psů Moravy 2016, 2017 (3. místo),  2018 (Nejlepší psovod MSKS), 6.místo – 2019, přebor služební kynologie O pohár velitele policejního ředitelství Chemnitz 2017 (2.místo – družstva), 2018 (3.místo družstva)
Ve vlastnictví Policie ČR
RTG RTG: 0/0 (neof.)

Titus

rotvajler

Narození 6.7.2016
Zkoušky H (hlídkový pes)
Ostatní záznamy Ve vlastnictví Policie ČR

Agnarr Moravicus Thesaurus

belgický ovčák – malinois

Narození 3.11.2018
Rodiče Debbie Malanzvers x Ingo van de Lemahof
Výstavy VD

Hlaušková Jarmila

CHS Crony Forever
– sportovní kynologie

Bubble Happy Star Crony Forever

border collie

 

Narození 19.7.2017
Rodiče Arwen Black Carwera x C.I.B. Timothy Foxy Fox
Výstavy Výborná
RTG DKK i DKL 0/0,OCD free, CEA, TNS, DNA, CL normal

Cassia Slovan

německý ovčák

 

Narození 25.8.2019
Rodiče Quassia ze Slovanského domu x Caskar Vikar

Jakubík Antonín

– sportovní kynologie
– výcvikář

Letýcie


Kalembová Ivana

CHS Svěží vítr
– sportovní kynologie

Xarra Kiwi Svěží vítr

australský ovčák

Narození 24.7.2018
Rodiče Fialka Srdcové eso x Just What I Needed Carcassonne Tolugo
Zkoušky NHAT
Výstavy Výborná 3

Kmecík Vlado

– mondioring, figurant

Keakai Alpha

beauceron

Narození 11.2.2014
Rodiče Jodie Warrior Soul x Guizmo du Domaine des Gardiens de la Vallee
Zkoušky
BH, CSAU, TAN, OBZ
Výstavy V, CAJC

Kopal David

– sportovní kynologie

Varo z Hané

německý ovčák

 

Narození 28.1:2019
Rodiče Glorie z Hané x Duel von Sramek

Košík Milan

 


Martínková Jana

– agility, flyball, dogdancing, sportovní kynologie
– výcvikář

Deluxe z Kuřimského háje

německý ovčák

Narození 1.3.2019
Rodiče Limetka z Kuřimského háje x Rodick z Cagova ráje
Výstavy VN1

Ontkóc Jan

 


Piskoř Pavel

– sportovní kynologie

 


Piskovská Pavlína

– sportovní kynologie

 


Pluháček Michal

– sportovní kynologie, mondioring

Glenn Suché Lazce

německý ovčák

Narození 5.4.2014
Rodiče Tia Suché Lazce x Kern Galán Nalag
Zkoušky BH
RTG DKK i DKL 0/0

Pospíšilová Jana

– mondioring

 Anthony Stark Vilerrah

belgický ovčák – malinois

 

Narození 23.8.2016
Rodiče Erra z Hückelovy vily x Jatagan de Alphaville Bohemia
Zkoušky BH

Radková Zuzana

– sportovní kynologie

Badi’ah Valiant Setinel Dog Star

bandog

Narození 25.8.2011
Rodiče Clair z Gendorfu x Attila Blood Royal Texas Ranger America
Ostatní záznamy chovná fena

Řepišťáková Kateřina

– sportovní kynologie

Ziggy Alarm Beskyd

knírač

Narození 25.7.2013
Rodiče CH. Ondine Alarm Beskyd x WW Ave Concorde Magnifique
Zkoušky
Výstavy V1, VT, ČKŠ-J, nej.mladý pes, CAJC, BOJ, BOB, CAC, Narodní vítěz, VDH, výborný, VT, BIS junior, ČKS-J, 2xOKV, CAJC, 2xCAC, VDH, NV, BOJ, BOB, CH KCHK
Ostatní záznamy chovný pes
RTG DKK 0/0

Elza z Královské pevnůstky

knírač

Narození 3.5.2014
Rodiče Alba del Molino Mágico x Quentin Alarm Beskyd
Výstavy Výborná 1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz, Výborná
Ostatní záznamy chovná fena
RTG DKK 0/0

Amisa Koberno Czech

knírač

Narození 21.4.2016
Rodiče Elza z Královské pevnůstky x Ziggy Alarm Beskyd
Výstavy Velmi nadějná, Výborná, ČKŠ
Ostatní záznamy chovná fena

Filuta z Šenovského Slivníku

knírač

Narození 23.1.2018
Výstavy Výborný 1, CAJC, vítěz roku mladých, Český junior šampion

​Škutová Markéta

– sportovní kynologie, služební kynologie

Norbo z Hané

německý ovčák

Narození 22.1.2017
Rodiče Kayra z Hané x Bad z Karpatského dvora
Zkoušky atest psa městské policie
Výstavy velmi dobrý​

Vančura Michal

– sportovní kynologie

Chelsea

australský ovčák

Narození 2.4.2018
Zkoušky ZZO, ZZO1, BH

Veselka Šimon

– sportovní kynologie, mondioring, figurant

Cerrie z Dračího údolí

belgický ovčák – malinois

Narození 5.7.2016
Rodiče Baillen Retrobelge x Goran z Hückelovy vily

Caramella Extra Temperament

belgický ovčák – malinois

Narození 6.1.2019
Rodiče Larra Bekiyara x Napoleon   

Vladařová Terezie

 


Weissmannová Markéta

– sportovní kynologie

Aron

chodský pes

Narozen 11.11.2015
Zkoušky ZZO​, BH

Wroblowská Daniela

 


Seznam členů je platný k 31.1.2020