Obranář – 4. ročník

Datum konání: 20.5.2017 

Rozhodčí: Jan Strach (NZŘ), Robert Houdek (puppy show + SPECIÁL)

Figuranti: NZŘ – Petr Gotzmann, Adam Hudeček, Marcin Gawron (PL)(ringo), Karel Šištík

Sponzoři: krmivo-pro-psy.com, K-9, hl. sponzor město Vítkov a FITMIN, jatka Klemens, Milan Opavský, TARRA pyrotechnik s.r.o., stavebniny Lhotský, Milan Opavský, řeznictví Macáš

Foto ze závodů: Hana Kuncová Kamila BojanovskáZZO + ZZO1ZM + ZVV1Puppy showSPECIÁLNa vepřové stezceprůběh závodu

Výsledková listina

ZZO

1.místo Tereza Šrámková Kory BOC 57 bodů
2.místo Miroslava Závacká Infinity Fron Fighter NO 57 bodů
3.místo Michal Gardaš Austík AUO 56 bodů
4.místo Hana Kuncová Arwen dlouhosrstá kolie 54 bodů
5.místo Miroslav Ficek Argo Moravia Mailen ruský pes 53 bodů
6.místo Kamila Bojanovská Tara Bri-Jack NO 53 bodů
7.místo Zuzana Radkova Georg AST 52 bodů
8.místo Jitka Krumpolcová Nassey Star z Ranče Montara bílý švýcarský  ovčák 51 bodů
9.místo Lucie Šrámková HoneyKess howavart 49 bodů
10.místo Petr Rösner Ares AST 49 bodů
11.místo Bohumil Kubeša Zoe mix 47 bodů
12.místo Lukáš Šťastný – mládežník Lery NO 45 bodů
13.-14.místo Hubert Křesťan Special Delivery AUO DIS
13.-14.místo Lucie Štramberská Eny DIS
bez pořadí Tereza Čechová Azrael NO velká 1 za odvahu (známka jako ve škole)

ZZO1

1.místo Kateřina Pěluchová Giuseppe Galletti Wapini von Folge HO 97 bodů
2.místo Lucie Pavlištíková Sherry BOC 95 bodů
3.místo Zuzana Péčková Randy Krosandra chodský pes 93 bodů
4.místo Monika Čadová Limetka Hexer NO 91 bodů
5.místo Tereza Nováková Bella NO 91 bodů
6.místo Helena Szöcsová Artie Black Beauty Berlinetta AUO 89 bodů
7.místo Helena Szöcsová Alma z Ranče pod Jeřábem AUO 87 bodů
8.místo Jaroslav Fojt Samuel BŠO 86 bodů
9.místo Naděžda Pavlosková Balthazar Blondýnka NO 83 bodů

ZM

1.místo Lucie Pavlištíková Jamaica Hexer NO 47/49 = 96 bodů
2.místo Jana Martínková Argo Poldarom NO 42/37 = 79 bodů
3.místo Václav Horníček Zico z Labského přívozu NO 0

ZVV1

1.místo Miloš Bojanovský Ebybojs Hexer NO 91/99 = 190 bodů
2.místo Zuzana Péčková Centaurus Fidelis et Fortis chodský pes 96/88 = 184 bodů
3.místo Zdeněk Lederer Vikar NO 83/94 = 177 bodů
4.místo Jaroslav Fojt Sid Irluka NO 89/88 = 177 bodů
5.místo Monika Grabaczová Sawana z Lintichu NO 84/85 = 169 bodů

Puppy show 

1.místo Jana Pospíšilová Anthony Stark Vilerrah BOM 57/50 = 107 bodů
2.místo Erika Szabová El Zoro Jagar Moravia BOM 57/49 = 106 bodů
3.místo Lucie Pavlištíková Arizona Texas Datema NO 55/50 = 105 bodů
4.místo Kritýna Stonišová Lexie od Hradčanského rybníka NO 56/48 = 104 bodů
5.místo Monika Grabaczová Jaga od Jurečka NO 53/50 = 103 bodů
6.místo Igor Šustr Attyro Datema NO 45/50 = 95 bodů
7.místo Miroslav Ficek Ergo z Danaru NO 45/49 = 94 bodů
8.místo Petr Gotzmann Titus RTW 45/47 = 92 bodů
9.místo Blanka Pešková Faust Kostelecký rarášek střední knírač 56/30 = 86 bodů
10.místo Blanka Pechníková Fili Kostelecký rarášek střední knírač 48/30 = 78 bodů

SPECIÁL

1.místo Monika Grabaczová Sawana z Lintichu NO 142 bodů
2.místo Petr Gotzmann Argo Poldarom NO 135 bodů
3.místo Jana Martínková Assko Daisynina Dvora NO 134 bodů
4.místo Zdeněk Lederer Vinny Vikar NO 92 bodů
5.místo Michaela Martínková Aggy Daisynina Dvora NO 48 bodů
6.místo Helena Szöcsová Artie Black Beauty Berlinetta AUO 15 bodů